• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

Akumulatory Vtech

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Rynek motoryzacyjny nie lubi pustki, dlatego stale pojawiają się nowi producenci oraz ich produkty. Podobnie było w przypadku serii akumulatorów Vtech do pojazdów z podstawowym i standardowym wyposażeniem, których wyróżnikiem jest dobry stosunek jakości do ceny. Znajdują one zastosowanie w samochodach europejskich oraz azjatyckich, zarówno w silnikami benzynowymi i diesla. Producent bazuje na nowatorskich rozwiązaniach technologicznych, co przekłada się na wprowadzenie na rynek akumulatorów, które zapewnią wydajną pracę bez względu na panujące warunki pogodowe. Realne ceny, dobre parametry rozruchowe czynią akumulatory Vtech doskonałym wyborem do pojazdów z podstawowym wyposażeniem.

Akumulatory Poznań

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Otwieramy nowy stacjonarny sklep z akumulatorami w Poznaniu należący do znanej w całym kraju sieci sklepów Uruchom.com! Specjalizujemy się we wszystkim, co dotyczy dystrybucji akumulatorów: sprzedażą, konserwacją akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, maszyn i urządzeń, montażem. Nasza 14-letnia praca na polskim rynku akumulatorów, współpraca z czołowymi producentami z kraju, Europy oraz z całego świata dała nam możliwość opracowania najbardziej optymalnej oferty dla naszych partnerów: detalicznych oraz instytucjonalnych. Prowadzimy elastyczną politykę cenową, co pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego klienta. Natomiast kupującym daje możliwość uzyskania maksymalnej jakości w najbardziej przystępnej cenie.

 Jak znaleźć akumulator do swojego auta?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulator, jak każda część w samochodzie z czasem się zużywa. Gdy zauważamy problemy z uruchamianiem samochodu a ładowanie pomaga na krótko to znak, że czas na wymianę akumulatora na nowy. Dla wielu osób jest to dość sporym wyzwaniem. Zwyczajnie nie wiemy bowiem na co zwrócić uwagę poszukując odpowiedniego akumulatora, który dopasowany będzie do naszego samochodu. Spróbujmy więc odpowiedzieć na to pytanie.