• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

Współczesne akumulatory Exide

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować, powstały w oparciu o naszą rozległą wiedzę i doświadczenie produkcyjne, techniczny przewodnik po akumulatorach kwasowo-ołowiowych. Szeroki wachlarz dostępnych na rynku produktów i różnorodne zastosowania akumulatorów przedstawiamy w nim w postaci prostych infografik i jasnych informacji, które ułatwiają podjęcie decyzji i zrozumienie technicznej złożoności zagadnień. Mamy nadzieję, że uznają Państwo tę publikację za interesującą, a przede wszystkim przydatną w podejmowaniu trafnych decyzji o wyborze akumulatora.

Choć Exide to marka globalna, lubimy myśleć o sobie w kategoriach organizacji lokalnej. Zwłaszcza w Europie, gdzie nasze marki postrzegane są w poszczególnych krajach jako wysokiej jakości produkty, na których można polegać. Na poziomie regionalnym Exidedysponuje filiami i przedstawicielami, którzy chętnie wskażą, gdzie możesz znaleźć zaawansowaną wiedzę na temat akumulatorów.

Produkty Exide zaspokajają całe spektrum potrzeb magazynowania energii w takich dziedzinach transportu, jak: samochody osobowe, użytkowe, motocykle, kampery, łodzie. U wielu producentów samochodów nasza firma uzyskała status dostawcy części na pierwsze wyposażenie. Jednym z przywilejów takiej pozycji jest rozwijanie nowych technologii, które sprostają wymogom samochodów przyszłości i przyniosą korzyści zarówno użytkownikowi, jak i środowisku. Nasze centra badawczo-rozwojowe dzielą się swoimi technologicznymi sukcesami z sekcjami wyspecjalizowanymi w technologiach przemysłowych.

Współpraca ta doprowadziła do powstania wielu innowacji, tak ważnych w podjętym przez nas wyzwaniu ciągłego tworzenia coraz lepszych, mniejszych i lżejszych akumulatorów, które spełnią wymagania rynku motoryzacyjnego przyszłości. Rynek wtórny jest dla nas równie ważny. W ciągu ostatnich miesięcy opracowaliśmy uniwersalny zestaw narzędzi dla warsztatów. Jest on odpowiedzią na potrzeby użytkowników, oczekujących elastycznych rozwiązań. Aktualnie pracujemy nad lepiej przystosowanym systemem zbierania zużytych akumulatorów, który odpowie na lokalne potrzeby. Chcielibyśmy podziękować naszym obecnym klientom, którzy wybrali Exide jako głównego dostawcęakumulatorów, a zarazem zapewnić przyszłych klientów o naszej chęci długoterminowej współpracy, także na rynku wtórnym.