• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

Akumulatory Banner EFB start-stop

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Banner to wiodąca na rynku marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości akumulatorów rozruchowych i przemysłowych oraz oprzyrządowania do akumulatorów i ciężarków wyważających do kół. Rodzinna firma z Austrii na przestrzeni lat rozbudowała swoje zaplecze technologiczne na tyle, iż dzisiaj jest to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, które jest znane i cenione zarówno przez szerokie grono odbiorców, jak i specjalistów z branży. Akumulatory Banner EFB do Start-Stop to najnowszy produkt tej marki, który został stworzony na potrzeby wciąż zmieniających się tendencji i trendów rynkowych.

Akumulatory Banner EFB do Start-Stop - rozwiązanie wysokiej klasy

Akumulatory Banner EFB to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku małych samochodów oraz w przypadku samochodów do klasy górnej-średniej. Ponadto warto podkreślić, iż technologię EFB wykorzystuje się głównie w systemach Start-Stop z wysokim zapotrzebowaniem na energię. Choć marka od dłuższego czasu posiadała w swojej ofercie tego rodzaju akumulatory, to jednak wciąż poszerza swoją ofertę w tym zakresie, aby w dalszym ciągu móc sprostać wyzwaniom, jakie stawia przyszłość. Banner specjalne do samochodów europejskich wyprodukował trzy nowe rozwiązania. Dwa akumulatory Banner EFB do Start-Stop sprawdzają się zwłaszcza w przypadku modeli samochodów marki Ford.

Na rynku marka zasłynęła także produkcją akumulatorów EFB dedykowanych do samochodów azjatyckich. Marka jako pierwsza spośród innych europejskich producentów zdecydowała się bowiem na uruchomienie tego rodzaju linii produkcyjnej. Marka dostarcza akumulatory takim producentom jak Audi, Aston Martin, BMW, Mercedes, Porsche, Rolls-Royce, Seat, Suzuki, Volkswagen czy Volvo. 

 

 

Akumulator Banner EFB

 

 

Najnowsze akumulatory Banner EFB wyposażone są w rozwiązania wysoce zaawansowane technologicznie. Nie ma więc nic dziwnego w tym, iż zakład produkcyjny marki, zlokalizowany w Linz-Leonding, uważany jest za jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Poszczególne propozycje akumulatorów posiadają powłokę z włókniny szklanej przy separatorze, powłokę runową separatorów, tarciowo zgrzewną pokrywę z układem centralnego odgazowywania, specjalny skład masy aktywnej i zintegrowane zabezpieczenie przed zapłonem zwrotnym. Wszystko to składa się na gwarancję wysokiej jakości, bezpieczeństwa, niezawodności i bezawaryjności.

Marka posiada w swojej ofercie aż 11 typów tego rodzaju akumulatorów o pojemności od 38Ah do 95Ah. Produkty te cechują się zwiększoną odpornością na obciążenia cykliczne w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami rozruchowymi. Warto podkreślić też, że propozycje te są w pełni bezobsługowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii czystego wapnia. 

Marka Banner dba o jakość wszystkich swoich produktów. Przedsiębiorstwo realizuje bowiem rozwojowe projekty. Firma jest w posiadaniu istotnych certyfikatów, świadczących o wysokiej jakości, na którą wpływa cały proces produkcyjny. Banner posiada certyfikaty ISO 9001, IATF 16949 oraz ISO 14001.Świadczy to o tym, iż wszystkie procesy przedsiębiorstwa zostały pozytywnie zweryfikowane i skontrolowane, a co za tym idzie każdy produkt oznaczony logo z wizerunkiem bawołu, charakterystycznym dla tej marki, cechuje się najwyższą jakością.

Banner przestrzega wszystkich procedur, dzięki czemu certyfikaty te na stałe wpisały się w funkcjonowanie tego przedsiębiorstwa. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, iż firma Banner uważana jest za jedno z najbardziej przyjaznych środowisku fabryk. Marka dba bowiem o zrównoważony rozwój i recykling zużytych akumulatorów.