• +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

NOWOCZESNA ŁADOWARKA Z NIEPOWTARZALNA FUNKCJA TESTOWANIA AKUMULATORA I ALTERNATORA - Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE to połaczenie zaawansowanej technologicznie ładowarki i akumulatorów, wyposazone w sterowanie mikroprocesorowe z testerem akumulatora i alternatora, stanowiac najwyzsze osiagniecie w dziedzinie testowania, ładowania i obsługi technicznej akumulatorów. Ładowanie – Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE zapewnia doskonała obsługe akumulatorów o pojemnosci od 1,2 Ah do 110 Ah.

Ładowarka ta rozwiazuje wiele problemów z akumulatorami, a jej funkcje obejmuja opatentowana technologie automatycznego odsiarczania oraz jedyna w swoim rodzaju funkcje regeneracji, która pozwala przywrócic do stanu gotowosci do pracy głeboko rozładowane akumulatory z rozwarstwionym elektrolitem. Opatentowana funkcja konserwacyjnego ładowania podtrzymujaco- impulsowego sprawia, ze ładowarka stanowi idealne rozwiazanie w przypadku zapotrzebowania na długotrwałe ładowanie podtrzymujace. Funkcje RECOND i działaja osobno lub współpracuja zarówno w przypadku programu , jak i programu , zapewniajac uzytkownikowi wysoki poziom elastycznosci. Testowanie – trzy łatwe w uzyciu programy do testowania napiecia akumulatora, mocy rozruchowej oraz wydajnosci alternatora zapewniaja mozliwosc uzyskania pełnego obrazu sprawnosci akumulatora i układu ładowania pojazdu. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE jest łatwa i bezpieczna w obsłudze, chroni układy elektroniczne pojazdu, nie powoduje iskrzenia, posiada zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowosci i zwarciami. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE posiada 5-letnia gwarancje.

 

ctek test cahrge

Kompletna obsługa akumulatora – jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system przywracania gotowosci eksploatacyjnej, ładowania i konserwacji wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych zapewniajacy maksymalizacje ich wydajnosci i zywotnosci.

Łatwosc i bezpieczenstwo uzytkowania – bezpieczenstwo uzytkownikowi gwarantuje zabezpieczenie przed iskrzeniem oraz odwróceniem biegunowosci. Układy elektryczne pojazdu sa zabezpieczone dzieki wytwarzaniu napiecia o wyjatkowo wysokim poziomie jakosci oraz prad charakteryzujacy sie brakiem przepiec lub skoków impulsowych. Brak koniecznosci odłaczania akumulatora od pojazdu podczas ładowania.

„Wystarczy podłaczyc” – czynnosc podłaczenia jest niezwykle prosta do wykonania. Potem wystarczy wybrac program i tryb działania, a ładowarka wykona cała reszte.

Jedyny w swoim rodzaju 8-etapowy proces ładowania – opatentowany 8-etapowy program ładowania obejmuje testowanie stanu akumulatora, przywrócenie jego gotowosci do pracy, ładowanie i konserwacje w celu zagwarantowania maksymalnej zywotnosci i wydajnosci akumulatora. Dzieki funkcji RECOND mozliwa jest regeneracja głeboko rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem. Funkcja konserwacyjnego ładowania PODTRZYMUJACO-IMPULSOWEGO zapewnia doskonała obsługe akumulatora w okresach, gdy nie jest on uzywany.

Testy akumulatora i alternatora – trzy wyjatkowej jakosci, łatwe do przeprowadzenia pogramy testowe, dzieki którym mozliwe jest ustalenie stanu technicznego i wydajnosci akumulatora oraz układu ładowania pojazdu.

Przedłuzenie zywotnosci akumulatora – jedyne w swoim rodzaju funkcje ładowarek CTEK zapewniaja maksymalizacje wydajnosci akumulatora i przedłuzenie jego zywotnosci.


© 2018 Akumulatory Start-Stop.pl All Rights Reserved.