• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

CTEK PRO 120 12V 120A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ładowarka CTEK PRO 120 12V 120A jest zaawansowaną ładowarką i zasilaczem 120A zaprojektowaną do zaspokojenia największych wymagań energetycznych. Dzięki zaawansowanemu designowi, technologii i doskonałym funkcjom, jest doskonałym wyborem do wszechstronnego profesjonalnego ładowania akumulatorów w warsztacie.

CTEK PRO 120

 

Innowacyjna technologia, doskonała moc

Chłodzenie konwekcyjne eliminuje potrzebę stosowania wentylatorów, korzystnie wpływając na efektywność działania.

Wszechstronna kompatybilność

Pracuje ze wszystkimi typami akumulatorów kwasowo-ołowiowych a tarze Lithium i LifePO4.

Zmienne zasilanie

Dostępne napięcia 12.6V do 14.8V zmienne, co 0.1V. Wbudowana funkcja "Memory Saver" zapamiętuje ustawienia pojazdu w przypadku odłączenia akumulatora od pojazdu.

Szybka i łatwa w użyciu

Unikalny tryb ładowania adaptacyjnego automatycznie rozpoznaje pojemność akumulatora i wybiera optymalne ustawienia ładowania. Uproszczony interface - 4 przyciski i czytelny wyświetlacz LCD.

Bezpieczna i stabilna

Zabezpiecza przed iskrzeniem, odwrotnym podłączeniem, przepięciami, skokami napięcia gwarantują bezpieczną pracę urządzenia.

Przenośna i trwała.

Dołączony kabel o długości 5m z wytrzymałymi zaciskami, gwarantuje swobodę użytkowania. Odporna na uderzenia obudowa z uchwytem.