• +48 503 478 455
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

wzmocnione akumulatory Uruchom Bike

Czym się wyróżniają wzmocnione akumulatory Uruchom Bike?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Właściciele jednośladów coraz częściej poszukują wysokiej, jakości baterii do systemów strat stop. W sklepach uruchom.com można kupić wzmocniony akumulator Uruchom Bike spełniający takie wymogi. Uruchom.com jest dystrybutorem tych modeli baterii i poza sprzedażą bezpośrednią, prowadzi także sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, można zamówić akumulator do motoru start stop.

Czym wyróżniają się Akumulatory start stop Uruchom Bike?

W sklepie z akumulatorami Uruchom Bike, można skorzystać z konsultacji i uzyskać profesjonalną poradę w wyborze takiej baterii do swojego motoru. Stała weryfikacja rynku i wprowadzanie do oferty coraz to nowych produktów, pozwala dopasować zasoby do potrzeb i możliwości finansowych klientów.   

System start-stop rozpoznaje zatrzymanie motocykla lub skutera i na potrzebny czas dezaktywują silnik. Jednak po odkręceniu manetki rączki od gazu pojazd jest samoistnie uruchamiany. System start stop po rozpoznaniu ruchu powoduje zatrzymanie lub uruchomienie motocykla nie powodując żadnych trudności dla kierowcy. Jednak nie można samodzielnie wyłączyć tego systemu w motocyklach, dlatego dochodzi do szybszego zużycia baterii.

Mając te mankamenty na uwadze firma Uruchom wprowadziła na rynek motoryzacyjny wzmocnione akumulatory do motoru start stop Uruchom Bike. Jednak takie baterie można również zastosować w motorach bez tego systemu. Właściciele jednośladów szybko doceniają zalety posiadania takiego produktu, motocykl osiągnie większą moc rozruchową i będzie miał dłuższążywotność.

Akumulatory Uruchom Bike do motorów wyróżniają się zwiększonym prądem rozruchowymo o 30% (W stosunku do tradycyjnych akumulatorów z płynnym elektrolitem) i nowoczesną technologią AGM. Te innowacyjne rozwiązania intensyfikują tempo przyjmowania ładunku elektrycznego przez baterię, dlatego kierowcy mogą cieszyć się dłuższym jego użytkowaniem.Producent Uruchom Bike udziela 24 miesięcznej gwarancji, ponieważ akumulatory mają dużo większą trwałość niż ich odpowiedniki z płynnym elektrolitem.

Akumulatory start stop Uruchom Bike nie wymagajążadnych dodatkowych działań

Akumulatory do motoru start stop Uruchom Bike należą do produktów uruchamianych fabrycznie. Dzięki temu posiadacz motoru otrzymuje baterię gotową do zastosowania. W tych produktach następuje zmniejszenie zanieczyszczeń w spalinach, ponadto użytkownik nie będzie musiał uzupełniać stanu wody w akumulatorze. Produkty są dokładnie zabezpieczone i można z nich korzystać bezobsługowo. Akumulatory start stop dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii AGM utrzymują duże napięcie spoczynkowe podczas jazdy.

Do jakich pojazdów przeznaczone są akumulatory start stop Uruchom Bike?

 • Skutery z systemem start stop
 • Duże maszyny posiadające spore obciążenie prądowe
 • Duże skutery wodne, ATV, quady
 • Rozruch niewielkich agregatów.

Największe zalety akumulatorów do motoru start stop - Uruchom Bike

 • Wysoka kompresja wewnątrz akumulatora.
 • Zwiększone przewodzenie prądu rozruchowego dzięki wprowadzeniu wzmocnionej kratki ołowiowej posiadającej ulepszoną strukturę. Baterie znacznie przewyższają standardowe produkty pod względem dłuższej żywotności i większych prądach rozruchowych.
 • Znacznie wzmocniona obudowa akumulatora wykonana z odpornego na uszkodzenia tworzywa. Dzięki temu bateria Uruchom Bike może być wykorzystywana w warunkach ekstremalnych.
 • Duża absorpcja energii ładowania, jest także odpowiednia do systemów odzyskiwania energii elektrycznej, która powstaje w czasie hamowania pojazdów z system Start Stop. Zapewnia to szybsze ładowanie akumulatora niż w przypadku baterii tradycyjnych.
 • Brak wycieków, bez względu na pozycję położenia akumulatora.
 • Niski stan naładowania akumulatora start stop Uruchom Bike zapewnia sprawne uruchomienie silnika dzięki wysokiemu prądowi rozruchowemu.  
 • Na długie użytkowanie akumulatora wpływa również wykorzystanie najczystszego ołowiu.

Posiadacze motorów, którzy bez względu na porę roku chcą jeżździć nimi po drogach, powinni wyposażyć swoje maszyny we wzmocnione akumulatory start stop Uruchom Bike. Problemy z rozruchem staną się przeszłością i żadne warunki pogodowe nie pozbawią ich przyjemności korzystania z motoru. Zakupu można dokonać w sklepie internetowym z wysyłką: https://sklep.uruchom.com/do-systemu-start-stop-c-2_228.html Warszawie-Bemowo, nie ma znaczenia miejsce złożenia zamówienia, akumulator zostanie wysłany szybko i dotrze w nienagannym stanie.