• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

Akumulatory Poznań

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Otwieramy nowy stacjonarny sklep z akumulatorami w Poznaniu należący do znanej w całym kraju sieci sklepów Uruchom.com! Specjalizujemy się we wszystkim, co dotyczy dystrybucji akumulatorów: sprzedażą, konserwacją akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, maszyn i urządzeń, montażem. Nasza 14-letnia praca na polskim rynku akumulatorów, współpraca z czołowymi producentami z kraju, Europy oraz z całego świata dała nam możliwość opracowania najbardziej optymalnej oferty dla naszych partnerów: detalicznych oraz instytucjonalnych. Prowadzimy elastyczną politykę cenową, co pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego klienta. Natomiast kupującym daje możliwość uzyskania maksymalnej jakości w najbardziej przystępnej cenie.

Szeroka oferta akumulatorów - Poznań

Dotychczas sieć sklepów Uruchom.com prowadziła sprzedaż stacjonarną w Opolu, Warszawie i Krakowie, ale nareszcie udało się rozpocząć działalność na poznańskim rynku. Współpracujemy z wieloma markami i sprzedajemy akumulatory w Poznaniu z przeznaczeniem do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, kamperów, maszyn budowlanych i rolniczych, silników zaburtowych itd. W asortymencie sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklep.uruchom.com posiadamy również urządzenia do obsługi pojazdów: ładowarki, prostowniki, przetwornice, zasilacze awaryjne UPS itd.

 

Akumulatory Poznań

 

Zapraszamy

ul. Dąbrowskiego 185 | 60-594 Poznań | tel. 508 211 330 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W asortymencie naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu można znaleźć zarówno akumulatory o standardowej charakterystyce rozruchowej, jak i o podwyższonej, co jest niezbędne dla warunków eksploatacji pojazdów. Doświadczeni pracownicy obsługi klienta pomogą Państwu wybrać najlepszą opcję dla pojazdu lub innego sprzętu.

Wszystkie sprzedawane produkty posiadają certyfikat. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoki poziom jakości i niezawodności produktów. Nasza sieć sprzedaży Uruchom.com posiada własny serwis, dzięki czemu możecie Państwo skorzystać z naszych usług. Zapoznać się ze wszystkimi cechami produktu, sprawdzić jego dostępność na naszej stronie internetowej sklep.uruchom.com.

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu - niezawodny akumulator do bezproblemowej jazdy

Aby jazda samochodem była przyjemna, bezproblemowa i spokojna, warto w pierwszej kolejności kupić wysokiej jakości, niezawodny akumulator. A to zapewni Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu. Wyjeżdżając w drogę, trzeba mieć pewność, że oświetlenie i urządzenia elektryczne na pokładzie będą działały bez zarzutu. Jeżeli potrzebujecie Państwo baterii prosimy o przyjazd do naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Poznaniu lub złożenie zamówienia online w naszym sklepie internetowym sklep.uruchom.com.

 

Sklep z akumulatorami

Siedziba firmy oraz centrum wysyłkowe w Warszawie

 

Nasi wykwalifikowani specjaliści udzielą kompetentnych bezpłatnych porad dotyczących doboru, obsługi i przedłużenia żywotności baterii. Podstawą polityki handlowej naszego sklepu zawsze było i pozostaje zapewnienie gwarancji niezawodności i bezpieczeństwa we wszystkich aspektach współpracy. Dlatego zapewniamy Państwu darmowe usługi: wykonanie testu konduktacyjnego oraz obciążeniowego akumulatora, dzięki czemu można będzie stwierdzić jego stan. Jeżeli testy potwierdzą konieczność wymiany pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.

Zapewniamy również inne bezpłatne usługi: montaż baterii w Państwa samochodzie, konserwację klem i zacisków oraz ładowanie akumulatora. Posiadamy duży wybór akumulatorów w Poznaniu, gwarantujemy profesjonalną obsługę i kodowanie w systemach Start-Stop. Mamy nadzieje, że nasza ugruntowana pozycja na rynku akumulatorów w kraju, bogata oferta sprzedażowa oraz usługowa zachęci Państwa do zakupów w naszym poznańskim stacjonarnym sklepie lub internetowym. My ze swojej strony postaramy się o Państwa zadowolenie z dokonanej transakcji.